30 Euro Paykasa

30 Euro Paykasa

Şu anda 30 Euro Paykasa kodualmaktasınız.


Almış olduğunuz Paykasa Kart numarasını site yetkilisi dahil hiç bir kimse ile paylaşmayınız.Size özel olarak verilmiş olan Paykasa numarasını farklı bireyler ile yaplaşmanız durumunda yaşadığınız sorunlardan sitemiz veya müşteri temsilcimiz sorumlu değildir.Detaylı bilgi için lütfen müşteri yetkilisinden destek isteyiniz.

 

30 Euro Paykasa
30 Euro Paykasa

Sitemiz üzerinden günün dilediğiniz saatinde alışveriş yapabilirsiniz.Paykasa kart almak için sitemizi sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın.

Sitemiz üzerinden 30 Euro  dışında birçok kart türünden de satın alabilirsiniz.

Sitemiz siz değerli abonelerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Bir sonraki alış verişinizde bizlerden mutlaka fiyat alınız.

Sitemiz sizlere bu güne kadar en ucuz paykasa fiyatını sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.


Paykasa kart aracılığıyla online ödeme yöntemlerinin kullanılması ve uygun kampanyaların 30 Euro Paykasa kart ile değerlendirilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de her türlü online alışveriş faaliyetinin gerçekleştirilmesi için özel olarak hizmet verilmeye devam ediliyor.

Euro biriminin kullanıldığı bir yöntem olması, satın alma işlemlerinde de sadece Euro’nun kullanılması gerektiğini düşündürüyor. Aslında böyle bir satın alma durumunun bulunmaması, çok sayıda ülkede Paykasa ile online alışverişlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Güvenli, tek kullanımlık ve kişisel güvenlik problemlerinin oluşmasına yol açmayacak bir yöntem olarak ilgi görmeye devam ediyor.

Paykasa Kart Satışı Nasıl Yapılır?

Satışların kart yapısına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi için özel olarak şartlar belirlenmiştir. Yenilenen kart tutarını seçerek satın alma işlemini banka havalesi, ön ödemeli kartlar, online cüzdan yöntemleri gibi seçeneklerle sonlandırabilirsiniz. Para yatırma işlemlerinde olduğu gibi, 30 Euro Paykasa kart satın alarak online alışveriş sitelerinde kullanmanız sağlanıyor.

Paykasa 30 Euro Kart

Paykasa’nın özel olarak belirlenmiş olan kampanya tutarlarının değerlendirilmesi için 10 Euro alt limitli kart yapısı belirlenmiştir. 20 ve 30 Euro tutarlarında olan kartlar için de satın alma başvurularında bulunma imkânı tanınıyor. Satış işlemleri gerçekleştirilen tüm kartlarla, diğer yöntemlerden çık daha hızlı bir şekilde alışveriş olanağı sağlanıyor.

Paykasa Kartı Nasıl Kullanılır?

Paykasa yönteminin çok fazla ilgi görmesini sağlayan en önemli özelliği, hızlı alışveriş imkanı tanıyor olmasıdır. 30 Euro Paykasa kart aracılığıyla mobil cihazlardan ve bilgisayardan da tüm online alışverin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Paykasa yönteminin hızlıca alışverişin onaylanmasını sağlaması, kabul görmesi ve kodlar üzerinden işlem yapılıyor olması da dikkat çekmesine imkân tanıyor.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu ülkelerde online alışveriş için Paykasa’nın 16 haneli kodu kullanılır. Bu kodun “Paykasa ile satın al” bölümü bulunan sitelerde yazılması halinde işleminiz bakiyenize göre gerçekleştirilecektir. Kredi kartı olmaması, sadece satın aldığınız ve kartınızın (kodunuzun) bakiyesinde bulunan miktar kadar alışveriş yapmanızı sağlıyor. Bakiyenizi aşan miktarları satın almanıza izin verilmiyor. Böylelikle alışveriş tutarınızı kendiniz belirleyebiliyor ve her bir kampanyadan anında yararlanabiliyorsunuz.

 

The post 30 Euro Paykasa appeared first on .

Bir önceki yazımız olan Hızlı Paykasa Resmi Bayi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa