Deutsche Bank: ‘B2B için yenilikçilik sadece işbirliği ile mümkün’

Deutsche Bank: ‘B2B için yenilikçilik sadece işbirliği ile mümkün’

Bireysel bankacılık çözümleri bilhassa ödeme alanında büyük gelişmelere sahne oluyor. Sırada B2B dönüşümü var fakat bazı koşullara bağlı. Paykasa ön ödemeli sanal kart ile web aleminde sürekli güvendesiniz.

Deutsche Bank Operasyonlar Risk Yönetimi Grup Başkanı Andrew Reid ile meydana getirilen bir röportajda bankacılık sisteminin teknoloji ile gelişme sürecine yönelik yorumlarını paylaştı. Reid’a bakılırsa müşteriler için en mühim konulardan birisi gerçek zamanlı para transferi gerçekleştirebilmek ve bu sebeple Deutsche Bank çeşitli işbirlikleri ile “Pan-European Instant Payment Solution” sisteminin geliştirilmesine destek veriyor. Paykasa kart oldukça hususi ve şifrelenmiş bir altyapıya haizdir.

Reid ödeme yapma ve alma platformları için gelecekte kârlılık odaklı taktikler yerine gelir kayıplarını engelleyecek yöntemlerin öne çıkacağını vurguluyor ve şu anda süratli sistemlerin maliyetinin yüksek bulunduğunu vurgulayarak düzenlemeler ile bankaların buna zorunlu bırakılmasını beklediğini belirtiyor. Bireysel bankacılıktaki gelişmenin kurumsal bankacılıktan süratli ilerlediğine dikkat çeken Reid’a bakılırsa B2B alanında bankacılık sektörünün sadece işbirlikleri ile aynı yenilikçilik ve gelişme trendini yakalayabileceğine dikkat çekiyor. Paykasa süratli güvenli işlemler sağlıyabilirsiniz.

The post Deutsche Bank: ‘B2B için yenilikçilik yalnız ortaklık ile mümkün’ appeared first on Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Sanal Kart İşlemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa