En Uygun Paykasa Kart

En Uygun Paykasa Kart

Paykasa kart, online sitelerin kullanımlarında kişisel bilgilerin paylaşılmasını lüzumlu kılmayan ön ödemeli sanal kart sistemlerinden biridir. En eski sanal kartlardan biri olması ile tanınan sanal kart, hem devletimizde hem de değişik ülkelerde çoğunlukla kullanılmaktadır. Kartın birden fazla limit seçeneği bulunmaktadır. bu sayede online sitelerde kişisel veri paylaşımı yapmak istemeyen bireyler istedikleri limitten bir kart satın alabilmektedir. Peki, Paykasa iyi mi alınır?

Paykasa satın almak günümüzde oldukça basittir. Bireylerin bu işlemin bayiliğini icra eden web sitelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. sitelerdeki yazışma bölümünden ya da online şekilde doldurulan formalar üstünden hangi limitte kart satın alınmak istediği belirtilmelidir. Sayın alınması mümkün olan Paykasa limitleri 10 €’dan başlayarak 500 €’ya kadar devam etmektedir. Kartların değerleri € cinsinden belli olsa da ödemeler TL olarak yapılabilmektedir. Ödemeler için, satın almak işleminde tercih edilen sitelere bakılırsa kredi kartı, banka kartı ya da havale benzer biçimde yöntemler kullanılabilmektedir. Bu sayede bireyler hususi kart numaraları ve Epin sistemleri olan Paykasa kartlarını elde edebilmektedir.

Paykasa bayisi olan resmi sitelerde Paykasa tutarları aynı rakamlardan oluşmamaktadır. Süre içinde bu durumu fark eden kullanıcılarda bu kez de ucuz Paykasa problemi ortaya çıkmaktadır. Sadece Paykasa alımlarında uygun rakamlar üstünden hareket etmek bir fazlaca kolaydır. Ilk olarak kullanıcılar sürekli olarak aynı siteler üstünden Paykasa alışverişi yapmak zorunda değillerdir. Bu nedenden dolayı alışveriş için değişik siteler içinde dolaşmak gerekmektedir. Kullanıcılar böylelikle sitelerin kampanyalarından haberdar olmaları da sağlanmaktadır. Kart alımları esnasında en uygun fiyat hangi sitede ise alışverişler o siteden yapılarak Paykasa alımlarında ucuz fiyat garantisi elde edilmiş olmaktadır.

Paykasa Kart Kullanımı Güvenli Mi?

Bireylerin bilhassa ilk Paykasa kart deneyimlerinde güvenlik mevzusunda kafaları karışabilmektedir. Sadece kartın mantıksal olarak da sistem olarak da güvenli olduğu bir gerçektir. Ilk olarak kart güvenliğinin mantıki durumunu açıklamak gerekmektedir. Kredi kartları belli limitleri olan ve sonradan ödemeli şekilde çalışan kartlardır. Kısaca kullanıcılar kart bilgilerini çaldırmaları sonrasında büyük maddi zararlar görebilmektedir. Aynı zararlar banka kartları için de geçerlidir. Sadece Paykasa kart, ön ödemelidir. Bilgilerinin değişik kişilerin eline geçmesi halinde ise bir tek ödenmiş olan limiti çerçevesinde zarar görülmesi mümkündür. Bu da kart güvenliğini kanıtlayan unsurlardan biridir.

Paykasa kullanmak da kartın güvenlik sistemlerini ispatlamaktadır. Ilk olarak satın alınan her kartın kendine özgü bir kart numarası bulunmaktadır. 16 haneden oluşan kart numaralarının güvenlik derecelerinin artırılması ise 8 ila 16 haneden oluşan Epin sistemleri ile sağlanmaktadır. Böylece kullanıcılar kart ile alışverişleri esnasında kimlik detayları yerine kartın hususi bilgilerini paylaşabilmektedir. Bu durum bilhassa güvenlik derecesi bilinmeyen alışveriş ya da oyun sitelerinde bireylerin gönül rahatlığı ile hareket edip maddi zarara uğramamalarını garantiye almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ucuz Paykasa Al başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa