Güvenilir Paykasa Nasıl Alınır?

Güvenilir Paykasa Nasıl Alınır?

 

Ulusalar arası ön ödeme kartlarından kabul edilen ve ön ödemeleri kartlar içinde da en popüler olan Paykasa milyonlarca şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Türkiye’de de her geçen gün bu ödeme yöntemini yeğleyen şahıs sayısı çoğalmakta ve bu kişilere bağlı olarak da daha büyük kesime hitap etmektedir. Paykasayı almak için ilk olarak Paykasa satışı icra eden sitelerden birisini seçmelisiniz. Bu aşamada en mühim husus, Paykasa alımı yapacağınız sitenin ne kadar güvenilir olduğudur. Eğer güvenilir bir site ile çalışmazsanız, size kullanılmış bir kod verebilir yada parayı gönderdikten sonrasında sizinle iletişimi kodu göndermeden kesebilir. Bu tür problemler ile karşılaşmamak içinde yapılması ihtiyaç duyulan güvenilir bir site bulmaktır.

Güvenilir Paykasa Alım Siteleri Iyi mi Bulunur?

Güvenilir Paykasa alımı yapacağınız siteyi web üstünden kolayca bulabilirsiniz; fakat güvenilir firmayı bulmak bu aşamada mühim olan kısımdır. Güvenilir olan internet sayfaları, Paykasa ile ilgili olan bloglarda yada forumlarda hakkında pozitif yönde yorumlar meydana getirilen web siteleridir. Bu yüzden alım meydana getirilen siteyi daha ilkin kullanan ve bu şirket hakkında pozitif yönde yorumlar yapıldıysa bu siteyi tercih etmeniz gerekir. Eğer ben bir siteye güveniyorum fakat hakkında hiçbir yorum yok diyorsanız, tavsiyemiz en azından ilk alışverişinizde küçük bir oranda Paykasa satın almanızdır. Böylece ilk alışverişinizde hem daha azca risk alacaksınız hem de söz mevzusu internet sayfasını de kontrol etmiş olacaksınız. Bu yüzden bu tavsiyemizin dikkate alınması oldukça önemlidir.

Paykasa Almadan Ilkin Dikkat!

Paykasa EURO ile çalışan bir sistem olduğundan güncel kur hakkında kesinlikle data sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde fazla ücret ödeme ihtimalinizde artar. Ucuz paykasa satan siteler arıyorsanız eğer; bu sitelerin büyük bir çoğunluğunun dolandırıcı bulunduğunu da unutmamalısınız. Ucuz Paykasa satan ve güvenilir olan firmalarda normal olarak bulunmaktadır ve mühim olan bu siteleri bulabilmektir.

Paykasa alışverişi yaparken kredi kartı bilgilerinizle alışveriş yapmanıza olanak tanıyan internet sayfaları bulunmaktadır ve bu internet sayfaları ile emek vermeden ilkin, kredi kartı bilgilerinizin bu siteye girileceğini ve bu sitenin ne kadar güvenilir bulunduğunu kendinize sormanızı tavsiye ederiz. Bu süreçte en sağlıklısı kredi kartınızdan sanal kart oluşturmaktır. Herhangi bir çekince durumunda minimum risk alacaksınız. Doğal olarak ki sanal kartınızda alışveriş sonrasında bir miktarın olmamasına da dikkat etmelisiniz.

Paykasa alırken bazı durumlarda kod geçersiz olabilmektedir. Bu tür bir durum ile karşılaşırsanız ya dolandırıldınız yada değişik bir problem var. Bu tür bir durum ile karşılaşırsanız ilk yapmanız ihtiyaç duyulan Paykasa aldığınız yere başvurmak olmalıdır. Eğer güvenilir bir site ise, derhal incelemesini yapmış olacaktır ve size lüzumlu telafiyi elde edecektir. Eğer kodu aldığınız yer ile daha ilkin kurduğunuz kontakt yolları ile kontakt kuramıyorsanız da, büyük küçük bir ihtimal dolandırıldınız.

 

Güvenilir Paykasa Iyi mi Alınır? yazısı öncelikle Paykasa – Süratli Paykasa , Paykasa Satın Al üstünde ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Nasıl Bozdurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa