Güvenli Paykasa Alımları İçin paykasatrend.com Paykasa trend

Güvenli Paykasa Alımları İçin paykasatrend.com Paykasa trend

Güvenli Paykasa Alımları İçin paykasatrend.com Paykasa trend

Paykasa trend paykasatrend.com ; Türkiye’de web Kullanıcılarının E-ticaret ve öteki sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı web ortamında kullanıcılara sorunsuz bir tecrübe ve ödeme seçeneği sağlamaktır. Paykasa, İngiltere merkezli Ceresline Voucher Limited tarafınca geçerlilik edilen, online ödeme yapmada kullanılan, ön ödemeli bir nakit ödeme aracı ve bir “elektronik para” hizmetidir. Çoğu zaman kredi kartı olmayan yada bilgilerini web ortamında paylaşmak istemeyen kişilerce kullanılmaktadir.

Paykasa satın al

Paykasa Kart web ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , web e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Epin, (Electronic Personal Identification Numbee) bir ödeme yöntemidir. Epin kodları harf ve rakamlardan oluşmakta olup 8, 12, 16 benzer biçimde haneden oluşabilir. Örnek: 412S-ER56- 9138-G8C1 Bir oldukça online oyun ve eticaeret siteleri tarafınca ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Nedir?

Paykasa al

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan fazladan güvenliği sağlar. Ek olarak sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonrasında geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma yada çalınma riski yoktur.

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz benzer biçimde kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz

Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil  ve Kredi kartı ile ödeme  yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . bu firmaları bulmanız vakit alacaktır.

Paykasa alabileceğiniz kart Değerleri;

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.

 

Vatanımızda, paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın son zamanların mükemmel ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde lüzumlu güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Vakit teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com  ile sağlanır.

paykasa ankara , paykasa istanbul , paykasa izmir , paykasa antalya , paykasa bursa , paykasa adana , paykasa marmaris

The post Güvenli Paykasa Alımları İçin paykasatrend.com Paykasa trend appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa için Paykasa Trend başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa