Firmamız ön ödemeli kart satışı gerçekleştiren birçok platform arasında sizlere verdiği hizmetle adını duyurmuş, lider firmalardan biridir. Resmi Paykasa bayi olarak 2014 yılından beri kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren, uzman kadromuz ile Paykasa’e dair her konuda yanınızdayız. Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hizmet anlayışımız ile gelecek yılarda da sizlerle birlikte olacağız.

Paykasa Kart resmi bayi olarak sizleri en güvenli şekilde sanal ödeme yöntemi Paykasa Kart ile buluşturmaktayız. Satın alacağınız ön ödemeli sanal kartların kullanım tasarrufu tarafınıza aittir. Paykasa Kart ile alışveriş ve oyun siteleri, uygulama marketler üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin ödemelerinizi yapabilirsiniz. Paykasa resmi bayi olarak sahip olduğunuz kartları yasal olmayan siteler üzerinde kullanılmamasını tavsiye ederiz. Müşteri gizlilik ve güveliğine önem veren hizmet anlayışımızla, tarafımızla paylaşacağınız tüm kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağladığımızın ve kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağının garantisini sizlere vermekteyiz.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Paykasa Satın Alabileceğiniz Güvenli bir site teşekkür ediyorum.

img

https://paykasasiparis.com ile tanışmam kısa bir süre içinde oldu.Teknik destekleri için teşekkür ederim.Paykasa için aldığım kodlarımı hemen yolladılar.Güvenle çalışabilirsiniz.

Emine Ak... - Paykasa üyesi..

paykasa