Hızlı Paykasa Al

Hızlı Paykasa Al

Paykasa kart bilhassa son birkaç yıldan bu yana online ödemeler için kullanılan sanal kartlardan biridir. Paykasa sistemi öteki ön ödemeli sanal kart yöntemlerine nazaran daha çok sitede geçerli olarak görülmektedir. Bu niçin yüzünden kartın kullanım oranları da bir fazlaca yüksektir. Üstelik artık kart ile bir tek yabancı sitelerde değil yerli olan sitelerde de alışverişler yapılabilmektedir.

Paykasa kart kullanımları tek ödemeli sistemlerden oluşmaktadır. Bu niçin yüzünden kartlarda bulunan bakiyenin tükenmesi yeni bir kart alınmasını lüzumlu kılmaktadır. Paykasa kart almak mevzusunda Euro kurunun takip edeni oldukça önemlidir. Bu sebeple İngiltere merkezli bir ödeme yöntemi olan Paysasa tutarları Euro kuruna nazaran belli olmaktadır. Kartların da en ucuzu 10 € en pahalısı ise 500 €’dan oluşmaktadır. Bu nedenler yüzünden vatanımızda kur artışlarından sonrasında ucuz Paykasa almak için değişik araştırmalar yapılmaya başlanmıştır.

Günümüzde ucuz Paykasa almak imkânsız değildir. Sadece bunun için dikkatli olunması gerekmektedir. Bu sebeple son aylarda bu alanda da insanları dolandıran değişik siteler türemeye adım atmıştır. Dolandırıcı sitelerden uzak durmak adına güvenlik sertifikaları garantili olan sitelere başvurmak ve kart alımlarını bu tip sitelerden yapmak gerekmektedir. Esasen güvenlik sertifikası olan resmi siteler gerçekleştirmiş oldukları kampanyalar neticesinde piyasa fiyatlarının altında Paykasa satışı yapabilmektedir. Kampanyaların takip edilmesi ve site karşılaştırılmasının yapılması için acil şekilde kart alımı gerçekleştirilmesinden de uzak durmak gerekmektedir.

Her Siteden Paykasa Alınır Mı?

Online ortamda yüzlerce sitede Paykasa kart satılmaktadır. Sadece yukarıda da bahsedilmiş olduğu suretiyle son zamanlarda dolandırıcı sitelerde peyda olmaya adım atmıştır. Bu niçin yüzünden artık her siteden Paykasa kart almamaya itina göstermek gerekmektedir. Güvenlik mevzusunda eksiği bulunmayan ve resmi olduklarını kanıtlayan sitelerden alışveriş yapılmalıdır. Bu sebeple Paykasa kart kullanımı esnasında hesap ve kimlik detayları verilmese de kart alımları esnasında bu tip bilgiler verilebilmektedir. Bilhassa kart alımlarında kredi kartlarını kullanan bireylerin site güvenlik derecelerine extra duyarlılık göstermeleri gerekmektedir. Güvenlik sertifikasını denetim etmeyi bilmeyen kullanıcılar için sitelerin standardını idrak etmek açısından farlı yollara başvurmak mümkündür.

Ilk olarak ucuz Paykasa almak için sitelerin tasarımlarına bakılmalıdır. Güvenli sitelerde bir tek satış meydana getirilen bir ekran bulunmamaktadır. Güvenlikleri garantili olan Paykasa sitelerine kartın nerelerde kullanıldığı, iyi mi kullanıldığı ya da iyi mi satın alınması gerektiği hakkında açıklamalar yer almıştır. Bu da sitelerin birazcık daha gelişmiş olması sonucunu getirmektedir. Üstelik resmi şekilde Paykasa kart satışı icra eden siteler kullanım açısından bireylere güçlük çıkarmamaktadır. Çoğu zaman büyük fonlar ile belirtilen içerikler direkt erişimlere de müsaittir. Pek oldukça Paykasa sitesinde canlı destek hattının veyahut satın alan hizmetlerinin olduğu da bilinmektedir. Bu tip siteler de güvenilir olarak kabul edilmektedir. Bireyler güvenilir olan sitelerin kampanyalarından istifade ederek Paykasa kart alımlarını anında gerçekleştirebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Mobil Ödeme ile Al başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa