Kart

Banka Kart ve kredi kartının aynı kartta birleştiği Bankkart’ın avantajları ile tanışın!

Kart :  Ziraat Bankası’​nın sunmuş olduğu Bankkart ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS yada ATM’de yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, kartınızı taktıktan sonrasında ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

Bankkart’ın Kredi Kartı Özelliği

Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyalar hakkında detaylı data için lütfen tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Bankkart’ınızın avantajlı özelliklerini kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sizin için tavsiye edilen kart özellikleri için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit ön ödeme çekebilirsiniz.

Özellikler

  • Bankkart üye iş yerlerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart’ınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.
  • Bankkart’ın bir oldukca avantajından faydalanabileceğiniz şeklinde, kucak kucak kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alışverişlerinizde istediğiniz şeklinde kullanabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ek olarak yurt içi ve yurt dışındaki Visa/MasterCard amblemli öteki tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsiniz.​
  • Yurt içinde ve yurt haricinde alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.
  • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart’ın temassız özelliği ile süratli ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

The post Kart appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Fiyatları Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa