Kredi Kartı İle Paykasa Satışı

Kredi Kartı İle Paykasa Satışı

Kredi kartı ile paykasa satın almak mümkünmü? Paykasa satın alma ile ilgili yöntemlere bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Şu an için kredi kartıyla alınmamaktadır. Kartları satın almak için banka havalesi kullanılır. Havale yöntemi ile tüm  işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem devletimizde hem de dünya genelinde paykasa ile alışveriş giderek artmaktadır. Kartların elde edilmesi ve dolu kartların bozulması web üstünden hızlıca yapılabilmektedir. Paykasa reseller firmalarından yapacağınız alışverişlerinizde komisyon tutarı ödememek için havale yöntemi tercih edilir.

Niçin Paykasa Tercih Ediliyor?

Paykasa kartlar güvenli olması sebebi ile sık kullanılan araçlar haline gelmiştir. Tek kullanımlık olan bu kartlara sanal para da denilmektedir. İçlerindeki bakiye tek kullanımlık bir kart içine aktarılmıştır. Kartta kullanıcı ile ilgili herhangi bir informasyon yoktur. Kredi kartları ya da banka kartları şeklinde kopyalanabilir verilere haiz değildirler. Bu yüzden yalnız kullanan kişiye hizmet sağlar. Tek kullanımlık oldukları içinde izleri sürülemez.

Kullanıcıya hususi olarak gönderilen bir gizyazı ile etken hale gelirler. Her kartın bir son kullanım zamanı bulunur ve bu süreye kadar aktive edilmeyen kartlar iptal olurlar. Yalnız kullanılacağı süre güncel olarak, güvenilir sitelerden satın alınmalıdır.

Kredi kartı ile paykasa satın almanız bankanız tarafınca ek komisyon tutarı ödemenize niçin olur..

Kred Kartı Yerine Öteki Ödeme Seçenekleri

Müşterilerimize Paykasa ödeme seçeneği olarak havalve kullanmalarını tavsiye ederiz. Satın alma yapılacak sitede 7/24 sizlere hizmet verecek bir satın alan temsilcisi de bulunmaktadır. Satın alma aşamasında destek mensubunun yönlendirmelerini takip ederek kartınızı kolay ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Kartınıza ilişik gizyazı olan pin kodu size kısa bildiri yolu ile gönderilir. Bu bilgiyi kimselerle paylaşmamanız gerekir. Aksi taktirde tek kullanımlık olan kartınızın harcanması ya da bozdurulması şeklinde durumlarda geriye dönük işlem yapmak mümkün olmaz.

The post Kredi Kartı İle Paykasa Satışı appeared first on Paykasasi.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonları, elektronik cüzdana dönüşüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa