Mobil Ödeme İle Paykasa almak

Mobil Ödeme İle Paykasa almak

Mobil Ödeme İle Paykasa al alırken derhal tüm yatırımcıların beklentisi hisse senetlerinin fiyatının yükselmesidir. Peki, kuvvetli hisse senetleri iyi mi belirlenebilir? Yatırımcı bu mevzuda iyi mi hareket etmeli?

Borsadaki tüm dalgalanmalara karşın yükselişini sürdürebilecek, yatırımcıların ilgisini çekebilecek hisse senetlerini iyi mi belirleyebilirsiniz? Hisse senetlerinin hareketlerini incelediğimizde paykasa kuvvetli hisselerin orta ve uzun dönemde fark yarattıklarını öteki hisselere gore öne çıktıklarını görüyoruz. Oldukça rahat bir yöntemle kuvvetli hisse senetlerini belirlerken ilk olarak hisse senetlerinin paykasa değerlerine bakarak bir ön eleme yapabilirsiniz. Finnet 2000 Paykasa Informasyon Portalı  istifade ederek piyasa kıymeti en yüksek şirketleri listeledik.

mobil ödeme ile paykasa

Paykasa Satın Al

Kuvvetli fakat fiyatı ucuz paykasa olan hisse senetlerinin listelenmesi kuşkusuz bunların derhal yükseleceği anlamına gelmiyor. Bu noktadan söz mevzusu hisselerin izlemiş olduğu performans payakasa trendi de önemlidir. Hisse performanslarına baktığımızda son beş yıl içinde yatırımcısına kazandıran hisse senetlerinin kriz dönemlerinde kuvvetli performans sergileme ihtimali de yüksek.

Paykasa al

Borsa İstanbul’da piyasa kıymeti en yüksek olan endüstri şirketlerine baktığımızda Tüpraş’ın ilk sırada yer aldığını görüyoruz. Tüpraş’ı Ereğli Demir Çelik, İsdemir, Ford Otosan takip ediyor.

Piyasa kıymeti en yüksek olan endüstri şirketleri içinde fiyat kazanç oranı en düşük olan şirketlere baktığımızda Ereğli Demir Çelik, İsdemir, Petkim, Tofaş Oto Yapınak, Koza Altın’ın ilk sıralarda yer aldığını görüyoruz.

Mobil ödeme ile paykasa satın al

Piyasa kıymeti en yüksek olan borsa şirketleri içinden son 5 yılda yükselişini devamlı devam ettirenleri listelediğimizde 8 şirket öne çıkıyor. Bu şirketlerden 6 tanesi endüstri şirketi.  Bir hisse son beş yıl içinde yükselişini devamlı devam ettiriyorsa, bu yatırımcıların o hisse senedine gösterdiği ilginin göstergesidir. Talep görmeyen bir firmanın hisse senetleri uzun solukta yükselişini devam ettiremez. Piyasa kıymeti yüksek ve son 5 yılda kaybettirmeyen hisse senetlerinin sıralaması

Bir önceki yazımız olan Paykasa Satın Almada Kart Seçimini Etkileyen Faktörler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa