Neden Paycasa Kart?

Neden Paycasa Kart?

Paycasa Kart

Ön ödemeli kartlar içinde en fazlaca tercih edilen ve en güvenilir kart olarak malum Paycasa Kart, kullanıcı memnuniyeti ile en popüler kartlardan bir tanesidir. Piyasada kullanımda olan Astropay, PaykWik benzer biçimde öteki ön ödemeli kartlarla benzer özellikler taşımaktadır.

Paycasa güvenli mi?

Peki Paycasa Kart güvenli midir? Bundan asla kuşkunuz olmasın bundan dolayı kartınızı satın alırken de, kullanırken de güvenli siteleri kullanıyor olacaksınız. Paycasa Kart satın almak da oldukça kolaydır. İnternet şubeler üstünden yalnızca satın alan temsilcisi ile kontakt kurarak, kartınızı alabilirsiniz. İnternet şubelere üye olmanız durumunda da şubenin hususi avantajlarını görebilirsiniz. Ön ödemeli kartınızı alırken güncel kur oranlarını incelemeniz icap ettiğini unutmayınız. Zira fiyatlar oranlara bağlı olarak değişim gösterecektir.

Fiyatlar: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 olarak belirlenmiştir. Satın alırken ödemenizi Türk Lirası olarak yapmaktasınız. Satın alan temsilcisi sizi ödeme mevzusunda yönlendirecektir. İşlemler tamamlandıktan sonrasında 8,12 ve 16 haneli bir e-pin okunacaktır. Bu pin ile oyun siteleri ve anlaşmalı alışveriş sitelerinde ödeme işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Paycasa Al

Paycasa almak işte bu kadar kolay. Satın aldığınız kartınız size kazanç da sağlayabilmektedir. Kartınızı satın alırken güncel kur oranlarına bağlı değişiklik gösteren fiyatlar Paycasa bozdurma işlemlerinizi yapacağınızda da değişiklik gösterecektir. Bu yüzden kur oranlarını dikkatlice takip ederseniz Paycasa Kart’ın avantajlarını bir kez daha görmüş olacaksınız.

 

The post Niçin Paycasa Kart? appeared first on Gerçekkart | Paykasa – Astropay – Paykwik Resmi Sitesi.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Resmi Bayi Güvencesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa