Neden PaykasaPaykasa kullanıcılar için web sitelerinde süratli ödeme olanağı sağlar.

Paykasa Nereden Satın Alınabilir?
Paykasa ön ödemeli kartını satın alabilmek için ilk olarak sitemize girip sağ alt köşede satın alan temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Temsilci ile iletişime geçtinten sonrasında ise karşımıza gelen adımları takip ederek almak istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz miktarı temsilcimize ileterek anlaşmalı banka bilgilerini talep edip havale yöntemiyle ödeme yaptıktan derhal sonrasında kontroller sağlanır ve temsilci kodunuzu tarafınıza iletir. Ek olarak paykasa her daim elinizin altında olsun istiyorsanız Apple Store’dan ya da Google Play Store’dan uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Paykasa Kart Iyi mi Kullanılır?
Satın alınan Paykasa kartının iyi mi kullanıldığına alışveriş siteleri üstünden bir bakalım. Son aşama kolay ve süratli bir ödeme yöntemi olan Paykasa kartları ile alışveriş sitelerinden ilkin, öteki ödeme şekilleri benzer biçimde kullanıcı adı ve şifremizi girerek site hesabındaki para yatırma sekmesine erişmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan ödeme şekilleri arasından Paykasa seçeneğini seçerek €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € olacak şekilde ödeme miktarını seçip para yatır seçeneğine tıklıyoruz. Arkasından ekran bizi Paykasa ödeme sayfasına yönlendirecektir. Karşımıza gelen gizyazı boşluğuna almış olduğumuz sanal kart şifremizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Paykasa kart tercih etmenizi gerektiren başlıca sebepler;

Paykasa kart güvenlidir.
Paykasa kart hesaplıdır.
Paykasa kart evrenseldir.
Paykasa kart bozdurma imkanı haizdir.
Paykasa kart bonusu bolca sanal karttır.
Paykasa Kontor anında yüklenir.

Günden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilikle harcama yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan önde gelen Paykasa içinde belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz paykasa veren firmalar şu demek oluyor ki daha azca komsiyon alan firmalar daha revaçtadır. Sadece ucuz paykasa ararken alınacak kartın da güvenilir bir firmadan alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak ucuz paykasa bulup o şirketle istenildiği oranda kart alınarak istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz. Ek olarak Paykasa al işlemleriniz bir kaç dakikada tamamlanan ve size direk kart numarası verilip istediğiniz şekilde harcama yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa al işlemleriniz gerçekleştikten sonrasında içine aktarmış olduğunuz paranın limiti tükendiğinde kart iptal olmaktadır ve aynı Numara tekrar asla bir halde kullanılamamaktadır.Bir önceki yazımız olan Güvenilir Paykasa Ekşi Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa