Niçin Paykwik

Paykwik kullanıcılar için web sitelerinde süratli ödeme olanağı sağlar.

Paykwik Nereden Satın Alınabilir?
Paykwik ön ödemeli kartını satın alabilmek için ilk olarak sitemize girip sağ alt köşede satın alan temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Temsilci ile iletişime geçtinten sonrasında ise karşımıza gelen adımları takip ederek almak istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz miktarı temsilcimize ileterek anlaşmalı banka bilgilerini talep edip havale yöntemiyle ödeme yaptıktan derhal sonrasında kontroller sağlanır ve temsilci kodunuzu tarafınıza iletir. Ek olarak Paykwik her daim elinizin altında olsun istiyorsanız Apple Store’dan ya da Google Play Store’dan uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Paykwik Kart Iyi mi Kullanılır?
Satın alınan Paykwik kartının iyi mi kullanıldığına alışveriş siteleri üstünden bir bakalım. Son aşama kolay ve süratli bir ödeme yöntemi olan Paykwik kartları ile alışveriş sitelerinden ilkin, öteki ödeme şekilleri benzer biçimde kullanıcı adı ve şifremizi girerek site hesabındaki para yatırma sekmesine erişmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan ödeme şekilleri arasından Paykwik seçeneğini seçerek €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € olacak şekilde ödeme miktarını seçip para yatır seçeneğine tıklıyoruz. Arkasından ekran bizi Paykwik ödeme sayfasına yönlendirecektir. Karşımıza gelen gizyazı boşluğuna almış olduğumuz sanal kart şifremizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Paykwik kart tercih etmenizi gerektiren başlıca sebepler;

Paykwik kart güvenlidir.
Paykwik kart hesaplıdır.
Paykwik kart evrenseldir.
Paykwik kart bozdurma imkanı haizdir.
Paykwik kart bonusu bolca sanal karttır.
Paykwik Kontor anında yüklenir.

Günden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilikle harcama yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan önde gelen Paykwik içinde belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz Paykwik veren firmalar şu demek oluyor ki daha azca komsiyon alan firmalar daha revaçtadır. Sadece ucuz Paykwik ararken alınacak kartın da güvenilir bir firmadan alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak ucuz Paykwik bulup o şirketle istenildiği oranda kart alınarak istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz. Ek olarak Paykwik al işlemleriniz bir kaç dakikada tamamlanan ve size direk kart numarası verilip istediğiniz şekilde harcama yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykwik al işlemleriniz gerçekleştikten sonrasında içine aktarmış olduğunuz paranın limiti tükendiğinde kart iptal olmaktadır ve aynı Numara tekrar asla bir halde kullanılamamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Güvenle Paykwik Al başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa