Paykasa Alımında Fiyat Dengesi

Paykasa Alımında Fiyat Dengesi

Paykasa Alımında Fiyat Dengesi

Paykasa Alımında Fiyat Dengesi ; Paykasa kart mühim bir alım olduğundan işletmedeki en tecrübeli satıcılar paykasa satış işleminde görevlendirilir.

Paykasa kart tutarları yüksek olduklarından, tedarikçiler bu ürünlerde farklılaşmaya gidemez (Hayes, Jenster ve Aaby, 1996:7). Bu sebeple arz fazla ise rekabet oldukça yoğun olur.

Paykasa Satın Al

Paykasa kart alımında fiyat ve teslimat güvencesi paykasa satın alma sonucunda etkili olur (Kotler ve Keller, 2006:374).
Üretilecek paykasa kartın bir parçası haline gelecek bitmiş yada eksikleri olan parçalardır. Mesela, bilgisayar yapımında kullanılan entegre devreler, ucuz paykasa, butonlar, kablolar, hoparlörler, vs. İşletmelerin bitmiş ve yarı bitmiş parçalar ile ilgili vermesi ihtiyaç duyulan mühim bir karar, bu ürünlerin kendisi tarafınca mı üretileceği yoksa dışardan, dış kaynak kullanımı ile mi satın alınacağıdır. Dış kaynak kullanımı, izleyen bölümde daha detaylı ele alınmıştır.süratli paykasa

Paykasa Bozum

Bitmiş ve yarı bitmiş parçalarda üç unsur büyük ehemmiyet taşır: kalite, tasarım ve kesintisiz tedarik.

The post Paykasa Alımında Fiyat Dengesi appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Satın Almada Verilmesi Gereken Kararlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa