Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma : Paykasa kartın bozumu ve kart içinde kalan bakiyenin kişisel hesabınıza transferini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bozdurma için takip etmeniz ihtiyaç duyulan adımlar ise:
Satın alan temsilcisine ulaşıp paykasa bozdurma talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Bu aşamada satın alan temsilcisi o günkü kura gore hesabınıza yatacak olan net rakamı iletecektir.

Bu bilgiden sonrasında paranın yatmasını talep ettiğiniz hesap numarası bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
Ondan sonra satın alan temsilcisi güvenlik sorularını iletip, doğruluğu kanıtladıktan sonrasında saniyeler içinde kartta kalan bakiyeyi hesabınıza aktarma edecektir.

Dövüz kurlarının son günlerde devamlı yükselmesi yardımıyla altı ay ilkin satın aldığınız Paykasa kart içindeki bakiye hesabınıza aktarma edilirken, kura bağlı olarak kar etmeniz de mümkündür.

Paykasa İçindeki Bakiye Iyi mi Bozdurulur?

Paykasa bozdurma işlemlerini tamamlamak ve Paykasa karttaki paranın hesaba transferi işlemlerini gerçekleştirmek için satın alan temsilcisine ulaşmanız yeterlidir. Paykasa kartın içindeki kalan bakiyeyi kişisel hesabınıza aktarma edebilir ya da kullanmadan istemediğiniz kart içindeki tüm bakiyeyi kısa süre içinde geri alabilirsiniz. Paykasa, en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir ve başta ABD olmak suretiyle tüm dünya vatanlarında en yaygın kullanılan web alışveriş şekillerinin önderlik yapar. Paykasa aracılığı ile:
Online oyun sitelerinden,
Yabancı teknoloji sitelerinden,
Yabancı kıyafet sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kartın İçindeki Bakiye Iyi mi Çekilir?

Paykasa kart içindeki parayı çekme işlemleri Paykasa bozdurma işlemleri ile saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Kartı kullanmaktan vazgeçmeniz ya da alışverişten sonrasında kart içinde bakiye kalması durumlarında paranızı kişisel hesabınıza kısa sürede aktarma edebilirsiniz. Bunun için izlemeniz ihtiyaç duyulan adımlar ise:
Öncelikli olarak satın alan temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Parayı bozdurmak istediğiniz günün kur fiyatlarını öğrendikten sonrasında hesaba yatırılacak nakit miktarı hakkında satın alan temsilcisi net bilgiyi verecektir.
Bu işlemlerden sonrasında Paykasa kodunu satın alan temsilcisine iletmeniz ve banka hesap numarası bilgilerinizi vermeniz gerekir.
Hesap numaranızı verdikten sonrasında en kısa sürede kart içindeki bakiyeniz kişisel banka hesabına aktarılacaktır.
Paykasa en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir ve kart içindeki paranız talep ettiğiniz anda kartınıza iade edilir.

Bir önceki yazımız olan Franchising ve Lisanslama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa