Paykasa Fiyatları -Bakan Dönmez sinyali verdi: Yeni maden sahaları için ihalelere çıkabiliriz

Paykasa Fiyatları -Bakan Dönmez sinyali verdi: Yeni maden sahaları için ihalelere çıkabiliriz

Paykasa Tutarları

Paykasa Tutarları Bakan;Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “İşlenmiş mermer ihraç etmek kaydıyla yeni maden sahaları için bu şekilde ihalelere çıkabiliriz. Şüphesiz işlenmiş ürünü satınca 5 ila 10 kat daha çok katma kıymet ülkemize kazandırmış oluyoruz.” dedi. Dönmez, TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ ile Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (MADSİAD) iş birliğiyle düzenlenen “Bursa 4. Internasyonal Blok Mermer Fuarı”nın kapanış törenine katıldı.Fuarda sergilenen blok mermer stantlarını gezen Dönmez, burada yapmış olduğu konuşmada, naturel taşlar ve mermer mevzusunda

Paykasa satın al

Türkiye’nin oldukca talihli bulunduğunu, Türkiye’nin dört bir yanında değişik desen ve kalitelerde mermerler bulunduğunu belirterek, “Bine yakın katılımcı fuarımızı ziyaret etmiş, bu oldukça kıvanç verici. Fuar mermer sektörümüzün ihracat kapasitesinin ve rekabet gücünün daha da artmasına sebep oluyor.” diye konuştu.Naturel taş pazarıDünyada ortalama 23 milyar dolarlık bir naturel taş pazarı bulunduğuna işaret eden Dönmez, şöyleki devam etti: “Bunun yüzde 10 civarında bir miktarını sağlıyoruz, bunu 7 milyarlara çıkardığımızda pazar payımız da bunun 3 katına çıkmış olacak. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde ilk kere bir ihale ilanına çıktık, uç ürün üretmek şartıyla bazı maden sahalarımızı ihaleye hazırlıyoruz. Mermer sektörü hazırsa, işlenmiş mermer ihraç etmek kaydıyla yeni maden sahaları için bu şekilde ihalelere çıkabiliriz. Şüphesiz işlenmiş ürünü satınca 5 ila 10 kat daha çok katma kıymet ülkemize kazandırmış oluyoruz, pazarın durumuna nazaran.”

Paykasa al

“Devlet ve bakanlık olarak önünüzü açmaya hazırız”Dönmez, 2017 senesinde toplam 4,3 milyar dolarlık maden ihracatı yapıldığını, bunun yarısını naturel taşların oluşturduğunu vurgulayarak, şu detayları verdi: “Bunun ortalama 2 milyar doları da blok mermere ilişik. Dünya pazarında yüzde 30 civarında bir payımız söz mevzusu. Mermerlerimizi dünyanın dört bir tarafında, AB’den ABD’ye, Uzakdoğu’dan Afrika’ya, Ortadoğu’ya kadar Türk mermerlerini görebilirsiniz. Bugün durduğumuz noktanın oldukca daha ötesine gitmek zorundayız. Birazcık ilkin başkanımız dedi ki ‘2,2 milyar dolarlık ihracatımız var fakat bunu 7 milyar dolara çıkartacağız, yeter ki önümüzü açın.’ Biz devlet ve bakanlık olarak önünüzü açmaya hazırız. Öteden beri madencilik sektöründe ciddi yasal ve ikincil düzenlemeleri içeren mevzuat hazırlıkları yaptık. Her biri sizin önünüzü açmak için. Çalışan, çevreye dikkat eden güvenli madenciliğe dikkat eden sektörün yanındayız fakat çalışmayan, ‘Ben ruhsatı alayım da ileride fırsat bulursam üretirim yada satarım’ diyenler de kusura bakmasınlar.

Paykasa Tutarları

Çekilsin, o mermeri yada madeni ekonomiye kazandıracak başka bir madenciye fırsat tanısın. Onun için mevzuatımızda işletme planına nazaran asgari üretim miktarının altına düşmesi halinde o ruhsatları iptal edeceğiz.”(AA)Vatanımızda, paykasa satış hizmetini sunan http://paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın son zamanların mükemmel ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde lüzumlu güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Vakit teknoloji zamanı ise güvenlik http://paykasatrend.com ile sağlanır. paykasatrend.com paykasa ankara , paykasa istanbul , paykasa izmir , paykasa antalya , paykasa bursa , paykasa adana , paykasa marmaris paykasa,paykasa kart,paykasa mobil ödeme,paykasa tutarları,ucuz paykasa,güvenilir paykasa,paykasa bozum

paykwik : https://kartevi.com/paykwik/

The post Paykasa Tutarları -Bakan Dönmez sinyali verdi: Yeni maden sahaları için ihalelere çıkabiliriz appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa değeri yüksek, fiyat çarpanları düşük şirketler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa