Paykasa İle Online Oyunlarda Ödeme

Paykasa İle Online Oyunlarda Ödeme

Paykasa ön ödemeli kartıyla artık bir çok internasyonal oyunlara ödeme yapabilirsiniz. Oyunların ödeme şekilleri mevzusunda büyük bir paya haiz olan Paykasa ile Feysbuk üstünde yer edinen oyunların büyük bölümünde ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra League of Legends, Knight Online hatta Metin 2 şeklinde dünyada en fazla oyuncu kitlesine haiz popüler oyunlarda da Paykasa kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Öteki ödeme yöntemlerine nazaran oldukça daha güvenli ve süratli alışveriş imkânı sunan Paykasa, kart sahibine hususi tanımlanan bir pin kodu yardımıyla işlemleri sağlıyor. Oyunlarda ödeme sayfasına gelindiğinde Paykasa seçeneğini seçmenizin arkasından kodunuzu girerek satın alımlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajları hız ve güvenlikle sınırı olan kalmayan kart yardımıyla mobil ödeme şeklinde öteki ödeme şekillerinde olan yüksek komisyon oranlarından kurtulabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı ve minimum komisyon ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sayfalarca devam eden sözleşmeler arasına gizlenmiş saklı komisyon yada ek ücretler yok. Kişisel bilgilerinizi güvenmediğiniz adreslerle paylaşmanıza gerek yok. Kredi kartınızı yada banka kartınızı sevdiğiniz keyifli oyunlarda ek güçlendirmeler ve özellikler satın alırken paylaşmak istemiyorsanız, Paykasa kart yardımıyla rahatça dünyada en fazla malum ve oynanan oyunlarda kullanabilirsiniz.

Her geçen gün büyümeye ve anlaşmalarını arttırmaya devam eden ön ödemeli sistem, yalnızca oyun platformları değil birçok alışveriş sitesi, kontakt servisiyle de anlaşmalar sağlayarak kullanıcılara her alanda güvenlik sağlamaya çalışıyor.

The post Paykasa İle Online Oyunlarda Ödeme appeared first on Paykasa.

Bir önceki yazımız olan Resmi Paykasa Bayii başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa