Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir ;  Paykasa kart. Kolayda ürünler birim kıymeti düşük olan, nihai tüketici tarafınca sık alınan ve tüketilen, her yerde kolaylıkla bulunabilen ve tüketicinin satın alma sonucu verirken üstünde oldukça düşünmediği ürünlerdir. Mesela, ucuz paykasa, şeker, paykasa bozum, sabun, vs. Kolayda ürünler yaygın/yoğun dağıtım (intensive distribution) gerektirir. Kolayda ürünlerde marka bağlılığına pek rastlanmaz sadece tüketicilerin tüketim alışkanlıklarına bağlı olarak paykasa kart satın alınabilir. Tüketici sık kullandığı bir markayı markette bulamazsa çoğu zaman rakip markayı satın alır örneğin paykwik, astropay, cashixir, otopay şeklinde sanal kartlar satın alabilir.

Paykasa satın al

Kolayda ürünler kendi içinde üç sınıfa ayrılır: sık tüketilen ürünler (paykasa kart), anlık/güdüsel olarak tüketilen ürünler (süratli paykasa) ve acil ürünler (güvenilir paykasa). Sık tüketilen ürünler, neredeyse hergün satın alınan, ucuz olan, ekmek, gazete, süt şeklinde ürünlerdir.

Paykasa al

Anlık/güdüsel ürünler kişinin daha evvelinde planlamadığı fakat görmüş olduğu anda içinde dayanılmaz bir paykasa satın alma isteği uyandıran sakız, paykasa bozum, dondurma, gazoz, paykasa türkiye şeklinde ürünlerdir. Acil ürünler ise, kişinin ansızın oldukça acil bir ihtiyacı oluşması durumunda satın alınan aspirin, şemsiye, kaşkol, şapka şeklinde ürünlerdir.

Paykasa kart nedir
Paykasa kart nedir

The post Paykasa Kart Nedir appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Satın Almak Risklimidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa