Paykasa Kod Güvenliği

Paykasa Kod Güvenliği

Paykasa Kod Güvenliği

Paykasa Kod Güvenliği : Paykasa kod güvenliğini siteler SMS ile bildirirken kripto sistemini kullanmaktadırlar ve bu sistemi yalnız güvenilir firmalar kullanmaktadırlar. Müşterilerin cep telefonlarına 16 haneli kodu ulaştırmadan ilkin 3 pop noktasından geçirilirler ve güvenli bir halde kod alıcıya ulaştırılır. Ek olarak müşteriye verilen kod, sistemden otomatik silinir. Bundan sonrasında ise kodun güvenliği kullanıcılardadır. Kodu satın alan temsilcileri dahil asla kimse ile paylaşmayınız ve Paykasa kodlarını uzun solukta kullanmak için almayınız. Ek olarak alışveriş yaptığınız sitede ne olursa olsun SSL sertifikası ile bilgilerinizin güvende olduğundan güvenilir olmanız şiddetle tavsiye edilir.

Paykasa ile Alışveriş Ne Kadar Güvenli?

Paykasa ile alışveriş meydana getiren tüketici sayısı her geçen gün arttıkça Payksa’nın güvenilirliği de tartışılır oldu. Bu ön ödemeli kart tamamen güvenilir diyebileceğimiz bir ödeme sistemidir. Zira 16 haneden oluşan hususi kod siz başkasına vermediğiniz sürece asla başkasının eline geçmeyecektir. Milyonlarca insan tarafınca gönül rahatlığı ile kullanılan Paykasa, güvenilirliğini dünya genelinde kanıtlamayı başarmıştır.

Paykasa Tutarları Niçin Devamlı Değişmiş olur?

Paykasa tutarlarının devamlı değişkenlik gösterdiğine sizlerde tanık olmuşsunuzdur. Bunun sebebi döviz kurunda ki değişikliklerdir. Nitekim Paykasa tutarları döviz kuruna gore şekillenir. Bu ön ödemeli kartın Euro olarak satılmasından da bu durumu anlayabilmek mümkündür. Eğer dövizde artma olur ise doğru orantılı olarak Paykasa fiyatlarında da artma meydana gelecektir. Bazı internet sayfaları bu artışları minimum seviyede tutarken bazı sitelerde en küçük değişikliği bile Paykasa fiyatlarına yansıtmaktadır.

Kredi Kartı ile Paykasa

The post Paykasa Kod Güvenliği appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa