Paykasa Mobil Ödeme Yöntemleri

Paykasa Mobil Ödeme Yöntemleri

Mobil ödeme ile Paykasa satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Paykasa gereksinim duyan müşterilerimiz bizlerle iletişime geçip ödeme gerçekleştirerek kartı teslim alabilmektedir. 7/24 destek veren canlı destek ekibimiz, kart bilgilerini ödeme yapıldıktan derhal sonrasında teslim etmektedir.

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak

Müşterilerimize ödeme seçeneği olarak mobil ödeme alternatifini sunmamamız muşterilerimizin güvenliği içindir.  Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir mevzuda sorun yaşamadan bizleri tercih edebilmektedir. Paykasa kart satışlarını itimat altında gerçekleştirdiğimizden dolayı müşterilerimizin bizleri tercih etme esnasında sorun yaşaması olanaksız bir durum haline gelmektedir. Paykasa fiyatlarımız, müşterilerimizin bütçelerine uygun yaptığımızdan dolayı ekonomik problemler de yaşanmıyor. Her bütçeye uygun bakiye alternatifi bünyemizde barınıyor. Bu sayede müşterilerimiz yurt içi ve yurt dışı alışverişlerini daha kolay, daha ekonomik bir düzeyde gerçekleştirebilmenin keyfini yaşamaktadır. Şirket olarak müşterilerimize her şeyden ilkin itimat vermekteyiz. Itimat veriyor oluşumuz, sektörde öncü bayiler içinde yer almamıza da sebebiyet vermiştir. Kredi Kartı, havale yada mobil ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Derhal Kullanmaya Başlayın

Kartın alınabilmesi için ilk etapta hangi bakiyenin satın alınacağı satın alan tarafınca belirlenir. Alan kişi tarafınca bakiye belirlenmesi sonucunda ihtiyaç duyulan işlemler gerçekleşir ve ödeme yapılması tarafımızca beklenir. Müşterimiz Paykasa için ödeme yapmış olduğu taktirde ve canlı destek ekibimizle bu ödeme bildirimini gerçekleştirdiği esnada kart detayları teslim edilir. Canlı destek ekibimiz 7/24 hizmet verdiğinden dolayı herhangi bir halde sorun yaşanması imkansızdır. Zira müşterilerimizin kolay bir halde kartı teslim alabilmeleri, biz için fazlasıyla önemlidir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz ile aramızda olan tecim ilişkisinin negatif etkilenmemesi, ehemmiyet verdiğimiz mevzular içinde yer ediniyor. Bu yüzden herhangi bir itimat problemi oluşmaması için ihtiyaç duyulan önlemleri almaktayız.

The post Paykasa Mobil Ödeme Şekilleri appeared first on Paykasasi.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk API’lerini kullanıma açtı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa