Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa iyi mi alınır sorusu aklınıza geldi ve paykasa kart hakkında informasyon almak için sitemize ulaştınız. Kişiye hususi kart kodu alıp, istediğiniz sitede kullanmak istiyorsunuz. Bu aşamada sorduğunuz, ‘’Paykasa iyi mi alınır?’’ sorusunun yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Paykasa iyi mi alınır? : Ilk olarak genel olarak kart adı altında geçiyor olmasına karşın, aslına bakarsak plastik bir kart gönderilmemektedir. Günümüz ödeme teknolojilerindeki en büyük gelişmelerden önde gelen paykasa kart, size gönderilecek olan 16 haneli şifrenin genel adıdır. Gizyazı olarak teslim edilmesi ile meydana getirilen bu işlem, kargo ya da benzer bir durumu beklemeniz yerine, mail olarak, bildiri olarak ya da popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp üstünden gönderilerek size daha süratli ulaştırılmaktadır.

Ziyaretçilerimiz internet sitemizden paykasa iyi mi alınır sorusunu sorduklarında, bununla beraber iyi mi ödeme yapacaklarını merak ettiklerini iletmektedirler. Ödeme yapabilmeniz için, ilk olarak internet sitemizden almak istediğiniz paykasa kart miktarını seçmeniz gerekmektedir. Paykasa kart fiyatlarımız belirlenmiş euro tutarlarının karşısında yazmaktadır. Örnek olarak 10€ – 80 TL benzeri rakamlar yazan fiyat listemizden, size uygun olan kart tutarını seçebilirsiniz. 10€ bakiyesi olan bir paykasa kart almak istediğinizde, bizlere havale ile 80 tl göndermeniz yeterlidir. Resmi paykasa bayisi olan firmamızdan alışveriş yapmadan ilkin, kullandığımız banka hesabına dair informasyon almanız gerekmektedir.

Kart almanıza destek olabilmemiz için hesabımıza almak istediğiniz paykasa kart tutarı kadar havale yapmanız yeterlidir. Peki havale yaptık buradan sonrasında ödeme sistemi iyi mi devam ediyor, paykasa iyi mi alınır diye soruyorsanız, şu şekilde devam etmektedir. Hesabımıza almak istediğiniz paykasa kart tutarı için ödeme yaptıktan sonrasında, bizlere gönderdiğiniz meblağ için informasyon vermeniz gerekmektedir. Bu işlemi telefondan arayarak, internet sitemizden yazarak ya da whatsapp üstünden bildiri atarak yapabilmektesiniz. Emek verme arkadaşlarımız siz haber verdikten sonrasında, işleminizi denetim edip size kart kodunuzu iletmektedir, paykasa kodunuzu teslim aldıktan sonrasında isterseniz derhal, isterseniz 1 yıl içinde kullanabilmektesiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Paykasa Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa