Paykasa Neden Tercih Etmeliyim?

Paykasa Neden Tercih Etmeliyim?

  İnternet üstünden alışveriş yaşanmış olan insanların vakit içinde kredi kartı bilgilerinin çalınması, insanların dolandırılması benzer biçimde nedenlerden daha güvenilir alışveriş şekillerine gereksinim duyulmuştur. Bundan dolayı paykasa denilen ön ödemeli kart geliştirilmiştir.

 Paykasa Kart Iyi mi Alınır?

            Türkiye resmi bayilikleri olan paykart web üstünden kredi kartı yada para havalesi ile kolayca alınabilir. Döviz üstünden karta ön ödeme yapacağınızdan dolayı döviz kuru üstündeki artış yatırdığınız paranın artışına döviz kurundaki düşüş de hesabınızdaki paranın düşüşüne niçin olacaktır.

            10- 15- 20- 25- 50- 100- 150- 200- 250- 500- 1000 Euro değerinde paykasa kartını yetkilendirilmiş bayilerden alabilirsiniz. Paykasa kartı satın alırken kişisel bilgileriniz sorulmaz.

 Kart Bir Kez Kullanılabilir

            İstediğiniz oranda ön ödemeli kartı aldığınızda belirli olan limit üstünden işlem yapılacağından ve kartınız bir kereye mahsus kullanılacağından çalınma riski olmaz. Karta mahsus 16 haneli PIN kodu bir seferlik kullanılabilir. Paykasa çevrimiçi online sitelerde ve paykasa ödeme seçeneği bulunan sitelerde kullanılan sanal bir karttır.

 Paykasa İle Para Çekilebilir mi?

            Ön ödeme yaparak paykasa kart aldınız, hesabınıza istediğiniz tutarda Euro yüklendi diyelim. Sonrasında paraya ihtiyacınız olduğunda satın alan temsilcilerimiz ile görüşüp hesabınızdan para çekmeniz mümkündür.

 Karta Niçin İhtiyaç Duyuluyor?

            İnternette 3D alışveriş seçeneği olmayan fazlaca sayıda online alışveriş sitesi mevcuttur. Sitelerden alışveriş yaparken dolandırıcıların kart bilgilerinizi çalması muhtemeldir. Bu risk ile karşı karşıya kalınmaması için ön ödemeli ve tek kullanımlık kartlar devreye sokulmuştur.

The post Paykasa Niçin Tercih Etmeliyim? appeared first on Paykasa.

Bir önceki yazımız olan Kolay ve Güvenilir Alışveriş İçin Paykasa başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa