Paykasa Nedir Nasıl Alınır?

Paykasa Nedir Nasıl Alınır?

Paykasa Nedir Iyi mi Alınır?

Günümüzde web alışverişleri oldukça büyük ehemmiyet taşımaktadır. İnternet üstünden neredeyse büyün gereksinimlerimizi karşılayabilecek duruma geldik. İnternet sitelerinde aradığımız her şeyi bulup, güvenli alışveriş yapabiliyoruz. Alışverişimizin güvenli olabilmesi için de güvenilir sitelere gerekseme duyuyoruz. Paykasa tam da bu ihtiyacımız için kullanımda… Paykasa güvenli alışveriş imkanı sunup, satın alan memnuniyetini hedef almıştır.

Alışverişlerinizde ödeme kısmına geldiğinizde aklınızda sual işaretleri oluşuyor Paykasa tüm bu sual işaretlerini ortadan kaldırıyor. Anlaşmalı web sitelerinden, Paykasa ile ödeme seçeneğine tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsiniz. Peki iyi mi Paykasa edinebilirsiniz? Şimdi bunu açıklayalım; Paykasa web ortamında güvenli alışveriş yapmanıza olanak elde eden bir ön ödemeli karttır. Paykasa’ yı edinmek için Paykasa bayilikleri ile iletişime girmeniz gerekiyor. Bayilerden ve ya Paykasa web sitesinden, online destek hatlarından edinebilmektesiniz. Kolaylıkla edinebileceğiniz Paykasa Kart’lar minimum 10 Euro, maksimum 1000 Euro olmak suretiyle bir oldukça seçenekte sunulmaktadır. Satın alacağınız günün döviz kuruna nazaran ödeme yaparak, Paykasa Kart edinebilirsiniz. Kartınızı edindikten sonrasında mail adresinize 16 haneli bir pin gelecektir. Bu pin yardımı ile anlaşmalı internet sayfaları üstünden, Paykasa ödeme seçeneğini tıklayarak arzu ettiğiniz benzer biçimde ödeme yapabilirsiniz. Paykasa Kart’ınızı bozdurma imkanınız da vardır. Gene döviz kuru baz alınarak, Paykasa Kart satın alımınızın üstünden 12 ay geçmeden, Paykasa bayiliklerinden kullanıcı adınız ile arzu ettiğiniz benzer biçimde kartınızı bozdurabilirsiniz.

En uygun Paykasa Kart’ı edinebilmek için; Paykasa Bayilerini, web üstünden ziyaret edebilir ve en uygun Paykasa Kart’ı satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paykasa en uygun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa