Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir ?

İnternette de 20000 üstü sitede paykasa kullanılmaktadır. Peki, bu paykasa nedir

Bunu web aracılığı ile kullanılan elektronik para olarak tanımlamak mümkün. Kendisi ön ödemeli bir kod ve online olarak harcama yapabilmek için hususi tasarlanmış.

Mastercard ve Visa ile paykasa kartı satın alınabileceği şeklinde bunu nakit para ile de yapabilirsiniz. Paykasayı e-ticaret ve öteki sitelerde bir ödeme şekli olarak görebilirsiniz. Bu ödemeler için elinizdeki paykasa kartta 16 hane mevcuttur. Kartlar çeşitlidir. 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro, 100 Euro ve 250 Euro olarak beş çeşit kart mevcuttur.

Sitesini ziyaret ettiğinizde  paykasa satın al yazan bir buton vasıtasıyla satın alan temsilcisine ulaşarak kart satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

Bu kartı yüksek kurlarda bozdurmanız da mümkün. Bununla ilgili olarak gene sitede yer edinen paykasa bozdurma butonuyla açıklamalaya ulaşılabilir.

Paykasa kart kullanımı yüzde yüz güvenlidir. Karttaki 16 hanelik numara ise tek kullanımlıktır. PaykasMerkezi yardımıyla bulabileceğiniz en ucuz fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece kart kumar ve bahis şeklinde yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır.

Bunun haricinde güveniniz açısından bir öteki pozitif nokta ise firmanın vergi denetimli olup yasal ve faturalı iş yapmasıdır. Güvenden sonrasında en oldukça ehemmiyet verdikleri şey ise satın alan gizliliğidir. Bilgileriniz yalnız sonrasında yapacağınız alışverişlerde süratli destek olabilmek ve kampanyalardan faydalanabilmek amaçlı alınır.

The post Paykasa Nedir ? appeared first on Paykasa.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Satın Alırken dikkat edin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa