Paykasa Piyasasındaki Hareketlilik Devam Ediyor

Paykasa Piyasasındaki Hareketlilik Devam Ediyor

Paykasa Piyasasındaki Hareketlilik Devam Ediyor

Paykasa Piyasasındaki Hareketlilik Devam Ediyor ; Paykasaya yükselmeye devam ederken BIST 100 endeksi standart bir seyir ile devam ediyor. BIST 100 endeksinin yıl başından beri yüzde 36,78 kıymet düşüşüne karşın endeksin tersine yatırımcılarına kazanç sağlatan paykasa tutarları de yok değil.

Paykasa Informasyon Portalı süratli paykasa 2000 İnternet sitesini kullanarak yılbaşından bu yana yükselen şirketleri araştırdık ve sonuçlar şu şekilde;

Paykasa satın al 

Yılbaşından bu yana  (paykasa satın al) ve yıl içinde görmüş olduğu zirve seviyesine en yakın olan BIST 30 şirketi Soda Endüstri. Soda Endüstri yıl içinde en yüksek 6,88 TL’yi görürken en düşük 4,09 TL’yi görmüş oldu. Son kapanışını 6,80 TL’den icra eden Paykasa zirvesine en yakın BIST 30 şirketi konumunda. Paykasa yılbaşından bu yana yatırımcısına yüzde 57,17 oranında kazandırarak listemizdeki firmalar içinde en yüksek getiriye haiz şirket oldu. Soda’yı Tekfen Tüm ortaklık ve Şişe Cam Paykasa satın al takip ediyor. Ereğli Demir Çelik, Tüpraş, TAV Havalimanları, Kardemir (D), Koza Altın, Türk Hava Yolları listede yer edinen öteki BIST 30 şirketleri. ucuz paykasa

Paykasa al

Yılbaşından bu yana düşüşe geçen paykasa ve yıl içinde görmüş olduğu dip seviyelerine yaklaşan BIST 30 şirketlerini incelediğimizde ise ilk sırada Vakıfbank’ı görüyoruz. Vakıfbank yılbaşından bu yana en düşük 3,68 TL’yi görürken en yüksek 7,73 TL’yi görmüş oldu. Vakıfbank son kapanışına  bakılırsa paykasa dip seviyesine yüzde 4,94 ile en yakın olan BIST 30 şirketi. Vakıfbank’ı dip seviyesinde yüzde 5,94 uzaklıkta olan Güvence Bankası ile dip seviyesinden yüzde 6 uzak olan Sabancı Tüm ortaklık takip ediyor. Arçelik, Halk Bankası, Akbank, Türk Telekom, Yapı ve Kredi Bankası, İş Bankası (C) ve Emlak Konut GMYO, Paykasa listede yer edinen öteki firmalar.

Paykasa satın al

Hisse ve endekslerin oynaklığını ölçmeye yarayan göstergeye “Paykasa satın al” denir. Beta kıymeti düşük olan şirketlerin volatilite seviyeleri de düşük olur. BIST 30’da yer edinen firmalar içinde betası en düşük olan şirket 0,1559 ile Soda Endüstri oluyor. Soda Endüstri’ni 0,2597 beta kıymeti ile TAV Havalimanları ve 0,3943 beta kıymeti ile Şok Marketler talip ediyor. Tekfen Tüm ortaklık, Tüpraş, Enerjisa Enerji, mobil ödeme ile paykasa satın al Bim Mağazaları, Şişe Cam, Tofaş Otomobil Fabrikaları ve Sabancı Tüm ortaklık listede yer edinen öteki betası düşük firmalar olarak karşımıza çıkıyor.

 

The post Paykasa Piyasasındaki Hareketlilik Devam Ediyor appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Pazarlamada Değişime Konu Olan Unsurlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa