Paykasa Resmi Bayi Güvencesi

Paykasa Resmi Bayi Güvencesi

Paykasa Resmi Bayi

İnternet üstünden alışveriş yapacaksınız, ne kredi kartınız ne de herhangi bir banka kartınız yok. Yapacağınız şey fazlaca kolay. Derhal Paykasa resmi web sitelerinden, Paykasa Kart satın alabilirsiniz.

Paykasa, ön ödemeli bir sanal karttır. Online işlemlerle yada alan kişi temsilcisi ile görüşmek kaydıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnternet şubelerde karşınıza 10€,15€,20€,25€,30€ benzer biçimde minik rakamlardan başlayarak 500 EUR, 1000 EUR benzer biçimde büyük sayılara kadar çıkabilmektedir.

Paykasa Al Sat Bozdur

Bütçenize uyacak tüm çeşitlere haiz olmakla beraber; kolay ve ucuz satın alma imkanlarını da sizlere sunmaktadır. Fiyatlar Euro üstünden verilir ve güncel döviz kuruna bağlı olarak Türk Lirası’na çevrilir. Her iki haliniz de Paykasa web şube üstünden görebilirsiniz. Hangi kartı satın alacağınıza karar verdikten sonrasında alan kişi temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Doğal olarak bundan ilkin eğer siteye üye olursanız ek avantajları da elde etmiş olacaksınız.

E-pin pazarında büyük hisse sahibi

Alan kişi temsilcisi ile yapacağınız görüşme esnasında ödeme işlemlerinizi yapacaksınız. Paykasa mobil ödeme yöntemine ek olarak kredi karınızla da ödeme yapabiliyorsunuz. Akabinde Paykasa satın almış olacaksınız. Canlı destekten on altı haneli pin kodunuz okunacak. Bu pin ile ödeme işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

İşte hepsi bu kadar. Paykasa satın almak bu kadar kolay. Oldukça güvenli ve kolay ödeme olanakları ile Paykasa kart alan kişi memnuniyetini esas alan çok önemli bir sisteme haizdir. Siz de ön ödemeli kartınız olsun istiyorsanız derhal web şubeleri ziyaret edin ve bütçenize en uygun kart seçeneğini belirleyin.

paykasa resmi
türkiye resmi bayi

The post Paykasa Resmi Bayi Güvencesi appeared first on Gerçekkart | Paykasa – Astropay – Paykwik Resmi Sitesi.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Kart Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa