Paykasa Sanal Kart İşlemi

Paykasa Sanal Kart İşlemi

Paykasa Sanal Kart İşlemi

 

En süratli, en güvenli ve en etkili web üstünden alışveriş yapma yolu olarak günümüzde sayısız insan tarafınca kullanılan ön ödemeli sanal kart seçenekleri kapsamında birçok değişik çeşitten anlatmak mümkündür. Kişisel bilgilerin açığa çıkmadığı ve herhangi bir kredi kartı yada bankamatik şeklinde kişisel bilgilerle donatılmış olan kartların kullanılmadığı bu sistem yardımıyla, değişik alışveriş sitelerinden rahatça ürün yada hizmet alınabilmektedir. 16 haneli pin kodu kapsamında kişiye hususi olarak hazırlanmış şekilde sunulur ve bu andan sonrasında tek yapılması ihtiyaç duyulan, yükleme miktarı altında tek seferde yada değişik alışveriş sitelerinde rahatça alışveriş gerçekleştirmektir. Güvenliği en üst seviyede tutan ve bilgisayar korsanlarına uzak tutmakta en büyük katkı elde eden ödemeli bu ucuz paykasa sanal kart sistemleri, SSL güvenliği ile beraber değişik alt yapı güvenlikleri kapsamında rahat bir alışveriş fırsatını sağlamaktadır.

 

Her Yönden Güvenli Alışveriş Fırsatı

 

Hiçbir üyelik işlemi gerçekleştirmeden bayilik sistemi altında hizmet veren ve süratli paykasa yöntemi kapsamında yükleme yapılmasına fırsat sunulan bu destek altında, bununla beraber bu yüklemeyi gene hiçbir kredi kartı yada bankamatik de kullanmadan yalnız banka havale kanalıyla kişisel bilgiler sunulmadan gerçekleştirmek mümkündür. Burada yapılması ihtiyaç duyulan 7/24 canlı destek hattına bağlanarak alan kişi temsilcilerinden bankalar ile alakalı detayları almak suretiyle seçim meydana getirilen bankaya ödemeyi gerçekleştirdikten sonrasında tekrardan alan kişi temsilcilerine bağlanıp bu bilgiyi verecek 16 haneli pin kodu ve cvv numarasını almaktır. Peşinden oyun siteleri ile beraber değişik alışveriş siteleri ve e-ticaret üstünden değişik ürün ve hizmet alımlarına gerçekleştirmektir.

 

Kullanıcılardan Pozitif Yorumlar

 

EFT ya da banka havale ile beraber kredi kartı ve bankamatik, cepbank şeklinde seçenekleri altında alınan kesintiler birçok kişiye büyük hastalık hissettirmektedir. Sadece hiçbir kesinti yaşatmaya paykasa ekşi üstünden de kullanıcı yorumlarına bakmak suretiyle günümüzde ne kadar güvenilir bir sistem olduğu açık bir halde görülmektedir. Düşük komisyon altında alınabilecek bu sanal kartlar yardımıyla kullanım kolaylığı veren özelliği ile yalnız 16 haneli pin kodunu alışveriş yapılacak web sitesini girmek suretiyle hiçbir kişisel informasyon olmadan işlem tamamlanabilmektedir. Değişik paketleri altında oldukca uygun fiyatlar ile paykasa sanal kartı elde edilebilir.

Sanal Kart Satın Alma Yöntemi

 

Oldukça kolay bir yöntem altında belirli işlemleri kovuşturmak suretiyle paykasa satın alma işlemi itimat içinde gerçekleştirilebilmektedir. Müşterilerin dikkat etmesi ihtiyaç duyulan tek şey, bayilik sistemi kapsamında güvenli bir hizmet elde eden bir site bünyesinde bu alışverişi yapmasıdır. Bundan sonrasında ise 16 haneli bir halde verilen pin kodu altında ve cvv numarası ile tüm değişik alışveriş siteleri kapsamında değişik sektörlerden ürün ve hizmetleri itimat içinde almak mümkündür. Günümüzde hiçbir kişisel informasyon paylaşımı yapılmadan ve kredi kartı yada bankamatiğin yanı sıra EFT ile beraber mobil hizmetini kullanmaya gerek olmadan meydana gelen bu ön ödemeli sanal kart işlemleri yardımıyla, üstelik oldukca uygun maliyetler altında hiçbir kesinti olmadan ve adreslere de ekstre gelmeden itimat içinde alışveriş yapılabilmektedir.

Paykasa Sanal Kart

 

Belirli Yöntem Kapsamında Sanal Kart Alma İşlemi

 

Tamamen güvenilir bir halde ve web üstünden değişik siteler vesilesiyle alışveriş yapma imkanı veren cashixir şeklinde değişik ön ödemeli sanal kart sistemleri altında, kolay bir halde yükleme gerçekleştirilir. Bunun için ilk olarak bayilik hizmeti altında destek sunan site bünyesinde 7/24 canlı destek hattına bağlanmak suretiyle, hangi paketlerin ve miktarlarının ne olduğu öğrenilmelidir. Peşinden ödeme yapılacak olan banka ile alakalı bilgiler de alınarak ödeme ile beraber tekrardan canlı destek hattına bağlanıp alan kişi temsilcisine informasyon verilmelidir. Bu bilgilerin peşinden ise lüzumlu kontroller yapılır ve 16 haneli pin kodu arzu edilen miktar yüklenmiş bir halde sunulur. Bundan sonrasında ise rahat bir halde hiçbir kişisel informasyon verilmeden tüm değişik web alışverişleri kapsamında ya da oyun siteleri ile beraber e-ticaret siteleri altında kullanılabilir.

 

Fark Limitler Dahilinde Sanal Kart Satın Alınabilir

 

Genel olarak limitsiz bir halde ve herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirilemeden satın alınan Paykasa Sanal Kart şeklinde değişik ön ödemeli sanal kart sistemleri altında, kişisel tercihler bazında alt limitler dahilinde bir seçim yapılmak suretiyle işlem gerçekleştirilebilir. SSL güvencesi ile beraber ve daha birçok değişik altyapı sağlayıcısı eşliğinde sunulan bu hizmet, herhangi bir kesinti olmadan yalnız bir kart tutarı ile elde edilebilmektedir. Bunun için ne olursa olsun ustalaşmış anlamda hizmet veren referanslı bir site üstünden gerçekleştirmenin önemini unutmamak gerekir.

 

Paykasa Sanal Kart İşlemi yazısı öncelikle Paykasa – Süratli Paykasa , Paykasa Satın Al üstünde ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Paykwik Al başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa