Paykasa Sanal Kart Nedir?

Paykasa Sanal Kart Nedir?

Paykasa Sanal Kart Nedir?

Paykasa, web üstünden meydana getirilen alışverişlerde geçerli olan ödeme şekillerinden birisidir. Paykasa, ön ödeme yapılarak kullanılan bir sanal karttır. Bu ödeme kart sahipleri tarafınca belirlenip, EURO olarak karta yükleme yapılmaktadır. 16 haneli harflerden ve rakamlardan bir araya gelen pin kodundan oluşur.  İnternet alışverişlerinde ve sanal oyunlardaki satın alımlar için kullanılabilir. Kredi kartlarında olduğu şeklinde kişisel bilgilerinize gerekseme duyulmaz. Bu yüzden sanal kartlar ile meydana getirilen alışverişler, en oldukça tercih edilen ödeme şekillerinden biri haline gelmiştir. Paykasa sanal kart sistemi, birçok web sitesinde ödeme yöntemi olarak entegre edilmiştir. Bu da sizlere ucuz Paykasa sanal kart ile bolca seçenekli alışveriş yapma imkanı sunar.

Niçin Kredi Kartı Yerine Paykasa Tercih Edilir?

Kredi kartları, insan hayatına kolaylıklar getirmesi ile beraber sakıncalı durumlar da yaratabilmektedir. Bilhassa web ortamında kredi kartı ile meydana getirilen alışverişler insanlara itimat vermeme durumuna gelmiştir. Kredi kartı bilgilerinin web ortamına servis edilmesi, kişisel bilgilerin web ortamında paylaşılması sebebiyle güvenlik sorunları ortaya çıkabilmektedir. Ek olarak kredi kartlarına ödenen aidatlar, her ay ödenmesi ihtiyaç duyulan ekstreler ve kart faizleri, ucuz Paykasa sanal kartlarda karşılaşılmayan durumlardır. Hem uygun, hem güvenli, hem avantajlı Paykasa sanal kart deneyimini Ucuz Paykasa ile yaşayın, sürprizlere mahal vermeyin.

Paykasa Sanal Kart ile Yurt İçi Alışveriş Yapılabilir Mi?

Paykasa sanal kart, internasyonal kullanılmasının yanı sıra paykasa Türkiye sitelerde de kullanılabilmektedir. Son zamanlarda iyice yaygınlaşan bu ödeme metodu ile hem web alışverişlerinizde, hem oyun sitelerinde dilediğince harcama yapabilirsiniz. EURO olarak kartlara yüklenen bakiyeler, değişik para birimleri geçerli sitelerde de harcanabilir. Hangi gün alışveriş yapılacaksa, o günkü kur üstünden hesaplama yapılarak istenen para biriminde ödeme yapılabilir.

Paykasa sanal kartlar için alınan 16 haneli kodlar kişiye özeldir ve kimselerle paylaşılmamalıdır. Bu kod kimselerle paylaşılmadığı sürece web alışverişlerinde karşılaşılacak ihtimaller içinde bir risk minimuma inmiş olacaktır. İnsanların Paykasa sanal kart ile ödeme yapmasındaki en mühim nedenlerden birisi bu olmuştur: Risksiz bir alışveriş. Sizler de bu risksiz alışveriş deneyimini yaşamak için derhal bizimle irtibata geçin.

Bir önceki yazımız olan Güncel Paykasa Kart Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa