Paykasa sanal kart satın almanız için nedenler

Paykasa sanal kart satın almanız için nedenler

 

 

Her geçen gün ilpaykasa-kart-bozumuerleyen teknoloji ve web sektörü doğrultusunda web kullanımı ve web alışverişi oldukça artmıştır. İnsanlar mağazalara gitmek yerine web mağazalarından alış veriş yapıyorlar. Oturduğumuz yerden yaptığımız alışveriş hem daha kısa sürede gerçekleşiyor hem de bir tıkla istediğiniz sektörün tüm ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu gelişen web alışverişi doğrultusunda kredi kartı kullanımı artmıştır. Fakat yaparken kredi kartı bilgilerini vermek gerekiyor bu detayları verirken insanoğlu şüpheleniyor ve haklı olarak vermek istemiyorlar. Ihtimaller içinde müşteriler web sitenin güvenilir olup olmadığını anlayamadığı için alışveriş yapmaktan çekiniyorlar. Günümüzde bu problemi çözmek için çıkmış olan Paykasa sanal kartı itimat sorununu ve limit aşımını önlüyor. Paykasa sanal kartı yardımıyla insanoğlu güvenle online alışverişlerini yapıyorlar. Hiçbir kart ve ya kimlik bilgisi verilmeden meydana getirilen alışveriş işlemi kısa sürede tamamlanıyor.

Paykasa sanal kart satın almanız için ezbedici sebebi sıralıyoruz.

 

1-Öteki kartlara nazaran daha güvenilir.

Paykasa ön ödemeli sanal kart kredi kartlarına nazaran daha güvenilirdir bundan dolayı paykasa size kimlik yada kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapma imkanı sunar. Bir tek paykasa kart numaranız ile sorunsuz online alışveriş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hem de paykasa kartınızı tek kullanımlık olarakta kullanabilirsiniz. Bu da güvenliği arttıran ve paykasa kart satın alımını arttıran unsurlardan biridir. Bahis siteleri ödemeleri için çoğunlukla kullanılan paykasa güvenlilirlik pozitif yanları ile her geçen gün adından bahsettiriyor.

 

2-Pratiktir

Paykasa ön ödemeli kart oldukça pratiktir ve birkaç tuşla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

3-Oldukça hızlıdır.

Paykasa kartınızda alım işlemleri 2 dakika içinde gerçekleşir. Bozum işlemleri de oldukca kısa bir süre içinde gerçekleşir.

 

4-Kolay ödeme pozitif yanları

Genel anlamda paykasa ödeme işlemleri havale sistemi ile oluyor. Ödeme paykasa firmasının hesabına düştükten derhal sonrasında telefonunuza sms olarak ve ya panellerden alıyorsun hiçbir kart ve kimlik bilgileriniz görünmeden kolayca ödüyorsunuz.

5-Yurt dışı alışveriş desteği

Yurt dışındaki büyük alışveriş sitelerinde kredi kartları geçmiyor fakat paykasa sanal kartı yardımıyla bir oldukca yurt dışı sitelerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

 

6-Limit aşımı derdi yoktur.

Paykasa kartına ne kadar para yüklerseniz o kadarını harcayabilirsiniz. Bu sayede kart limiti aşımı olmaz ve ayağınızı yorganınıza nazaran uzatmış olmuş olursunuz.

 

7-Paykasa sanal kart ödemelerinde komisyon yoktur.

Meydana getirilen ödemeler ve alışverişlerde komisyon öteki kartlardakinin aksine yoktur.

 

8- İstenilen ürünü anında satın alabilirsin.

Paykasa ödeme onayı olan alışveriş sitelerinde sepetinizdeki ürünü anında ve sorunsuz bir halde satın alabilirsiniz.

 

9-Euro bazlıdır. Fakat Euro kurlarından etkilenmez.

Paykasa kartınıza yükleme yaptığınızda 1 Euro 3.5 Türk Lirasına karşılık ise gelecekteki artış yada azalışta gene kasanızdaki paranız aynı değerlerde kalacaktır. Kasanız değişimden etkilenmeyecektir.

paykasa kart

Bir önceki yazımız olan 50 Euro Paykasa Satın AL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa