Paykasa Satın Almak İçin

Paykasa Satın Almak İçin

Paykasa Satın Almak

Paykasa Satın Almak : Paykasa Al seçeneği ile uzmanlarımızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Paykasa kartın kullanım amacı, oldukca daha güvenli ve süratli bir halde alışveriş yapmaktır. Bir tek tek kullanımlık olması ve eksiye düşme, bakiye durumu benzer biçimde özelliklerinin bulunmaması yardımıyla daima için değerlendirilebiliyor. Teknolojik alet alımlarından, oyuncak alışverişlerine kadar pek oldukca değişik işlemin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kartın ne kadar değere haiz olmasını istediğinizle ilgili işlemleri, kart seçim bölümünden yapabiliyorsunuz. Elektronik kart kullanımı hem işlemlerinizin hızlanmasını hem de tüm online alışverişlerde tek kullanımlık karttan yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Telefondan, tabletten yada bilgisayardan Paykasa kartın bilgilerini her sitede kullanmak için limitlerine gore işlem yapma talimatı verebilirsiniz. Paykasa kart tutarları bilhassa Euro para birimiyle belirlenmiş ve öteki kur değerlerine gore çevriminin yapılarak alınması sağlanmıştır. 10 Euro ve üstünde olan kart seçenekleri daima için kullanıma uygundur.

Paykasa Al Kartın Para Birimi

Online olarak alışverişlerde kullanabilmeniz için belirlenen birim Euro’dur. Avrupa’da süratli alışveriş ve tüm web sitelerinde kullanım için tercih edilen seçenekler ise düşük ve yüksek miktarlardaki değere haiz kartlarla değişim gösteriyor.

Para yükleme işlemlerinizi web üstünden yada bankalar vesilesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Kartın para birimi Euro olarak belirlenmiş olsa dahi, satın alma işlemlerinizi Türk Lirası yada Dolar benzer biçimde para birimleriyle de yapabiliyorsunuz. Paranızı yatırmanızın arkasından, 16 haneli kodu elde edebilir ve oldukca değişik sitede, belirtilen tarihe kadar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Güvenlidir

PayKasa kartın en mühim özelliği güvenli olmasıdır, satın almış olduğunuz kartın kaybolma ve çalınma riski yoktur.

Paykasa Yaygındır

PayKasa kart binlerce mağazada, websitesinde yaygın olarak kullanılmaktadır, satın aldığınız kart birçok yerde geçer.

Paykasa Hızlıdır

PayKasa kartınızı sitemiz üstünden satın alın, ödeme ekranında yöntem olarak paykasa’yı seçerek süratli bir halde ödemenizi yapın.

Paykasa Ucuzdur

PayKasa kart öteki ön ödemeli kartlara gore daha düşük komisyon oranlarına haizdir ve son kuruşuna kadar kullanılabilir.

4 Adımda Paykasa Satın Al

Aşağıdaki adımları takip ederek süratli bir halde paykasa satın al işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” kısmına bağlanın.
  • Almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa satın alma miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonrasında belirttiğiniz kontakt yolu ile hem SMS hemde Mail olarak paykasa pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içinde iletilecektir.

The post Paykasa Satın Almak İçin appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı ile Paykasa Almak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa