Paykasa Şifreleri

Paykasa Şifreleri

Paykasa şifreleri temel olarak 16 haneli, dünyanın her yerinde kullanılabilen, sanal bir para kodudur. Ödeme yapıp satın aldığınız, sonrasında sitede yükleme yaparak kullandığınız paykasa şifreleri, her kullanımda yeniden satın aldığınız bir sisteme sahiptir. Örneğin eski telefon kulübelerini düşünebilirsiniz; Konuşmaya ihtiyacımız olduğu zaman 10 luk kart alıp kullanıyor, tükendiğinde bu işlemi yeniden yapıyorduk.

Benzer bir şekilde geliştirilen paykasa sistemi, artık ödemeleriniz için size yardımcı olabiliyor. Üstelik paykasa şifreleri kart beklemenize gerek kalmadan, sadece kod olarak mesajla gönderilebiliyor. Bu sayede size gelen paykasa şifreleri ile, istediğiniz sitede anlık olarak ödeme yapabiliyorsunuz. 16 adet rakamdan oluşan paykasa şifreleri aynı şekilde telefon kartı gibi 1 sene kullanma süresine sahiptir.

Paykasa şifreleri kullanımındaki en büyük kolaylık, 50 bin sitede geçiyor olması ve anlık olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Sizin için basılan paykasa kartınızı satın aldıktan sonra kenarda tutup ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz, paykasa şifreleri tam 1 sene kullanım ömrüne sahiptir. Üstelik kullanımı istediğiniz zaman, istediğiniz bir sitede, herhangi bir saatte yapabilirsiniz. Sizinde paykasa şifreleri hakkında aklınıza takılan bir soru var ise bize canlı destekten sorabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paykasa Şifreleri” Makalemizi Okuduğunuz için teşekkür ederiz..

Bir önceki yazımız olan 100 Euro Paykasa Satın Al başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa