Resmi Paykasa Sitesi

Resmi Paykasa SitesiResmi Paykasa : Son zamanlarda, sanal tecim ve ödeme platformları tüm dünyada popüler hale gelmiştir. Bu ödemelerdeki güvenlik açıkları daha güvenli ödeme yöntemlerine duyulan ihtiyacı ortaya koydu. Böylece sanal kartların kullanımı gündeme geldi. Paykasa’nın sanal kartlarından biri süratli ve güvenli ödemeler.

Paykasa Hakkaten Güvenli Mi?

İnternet ödemeleri, elektronik izlerine haiz oldukları için güvensizdir. Fena niyetli web kullanıcıları bu izi takip edebilir. Böylece, kredi kartı yada banka detayları kaydedilir. Bu, düzmece çevrimiçi etkinlik vesilesiyle yapılır. Sadece, hisse kullanımı herhangi bir iz bırakmamaktadır. Bu yüzden yüzde 100 güvenli olduğu söylenebilir.

Hissedardan hiçbir iz bırakmamasının sebebi, bunun bir defalık kart olmasıdır. Bu kart 16 haneli bir pin kodu ile satılmaktadır. Bir kart kullanan bir şahıs bu pin kodunu bir tek bir kez girebilir. Bir satın alma işleminden sonrasında kart kendini iptal eder. Bu, Paykasa’nın çeşitli dolandırıcılıklardan korunmasının en mühim nedenidir.

Paykasa iyi mi çalışır?

Paykasa, ön ödemeli bir sanal karttır. Bu kartın limiti, alıcının gereksinimleri tarafınca belirlenir. Bu yüzden, kart seçenekleri limiti oldukça yüksektir. Alıcıya verilen bir kerelik bir PIN kartı satın alırken. Satın alımlarda, ödeme şekillerinde Paykasa seçilmiştir. Arkasından, belirtilen PIN kodunu girerek satın alma işlemi süratli bir halde tamamlanır. Arkasından kart iptal edilir. Bu haritayı izlemeyi ve data toplamayı olanaksız hale getirir.

Karttaki satın alımdan sonrasında para kalabilir. Bu miktarın yine alışverişe harcanması olanaksız. Sadece kartta kalan para takas ile temasa geçilerek geri çekilir. Tüm bu işlemler süratli ve ergonomik bir halde gerçekleştirilir ve bu da bir hisseye olan talebi artırır. Bu sistem zamanımızın en güvenli servislerinden birini içeriyor.

Paykasa kartı kullanan kişilerin birçok yönden çeşitli avantajları vardır. Bunlardan en önemlisi ön ödemeli kart. Başka bir deyişle, satın aldıktan sonrasında bir kredi kartı kullanırken olduğu şeklinde banka yada herhangi bir kurum yapmamalıdır. Ek olarak, kredi kartlarına ödenen faiz Paykasa için geçerli değildir. Kart, alışveriş yapmadan ilkin lüzumlu limitlerde satın alınabilir.

Bir hissedarın bir öteki pozitif yanları, tüm kart işlemlerinin süratli bir halde uygulanmasıdır. Kartı kullanırken sisteme herhangi bir kişisel data girmenize gerek kalmamıştır. Kartın PIN kodunu girmeniz yeterlidir, satın alma işlemi tamamlanır. Bu, hem güvenlik hem de işlemin süratli bir halde tamamlanması açısından bir avantajdır. Ucuz Paykasa alımları saniyeler içinde tamamlanır.Bir önceki yazımız olan Paykasa Mobil Ödeme Bozdurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa