Ucuz Güvenli Paykasa

Ucuz Güvenli Paykasa

Ucuz Güvenli Paykasa

 

Alışverişin her geçen gün sanal dünyaya kayması ve bu sektörün büyük bir oranda gelişmesi ile beraber, bununla beraber bu durum birçok değişik riski de getirmiş durumdadır. Bunlardan biri asla şüphesiz güvenlik problemidir. Bilhassa kredi kartı ve banka kartlarını kullanan kişilerin, bilgisayar korsanlarına yakalanması ile beraber kişisel bilgiler ifşa olabilmekte ve büyük maddi zararlar yaşanabilmektedir. Doğal bir tek güvenlik açısından bir sorun değil, bununla beraber banka kesintileri de büyük bir hastalık hissettirmektedir.

 

Genel olarak kredi kartı yada bankamatikler kullanılırken, bununla beraber EFT ve banka havale ile mobil ödeme hizmetleri de kullanılmaktadır. Sadece bu sistemleri altında yaşanmış olan banka yada operatör kesintileri insanları web alışverişinden soğutabilmektedir. Günümüzde bunu önlemek için ise büyük bir devrim yaşatan paykasa sistemi ortaya çıkmış durumdadır.

 

Paykasa Sistemi İle Güvenli Alışveriş İmkanı

 

SSL ve değişik güvenlik sistemleri altında meydana gelen paykasa satın alma ve bozdurma sistemleri yardımıyla, günümüzde web üstünden alışveriş daha güvenilir bir halde yapılmaktadır. Bu güvenin yanı sıra ek olarak düşük komisyonlar altında sana bir kart olarak ön ödemeli şekilde destek veren paykasa al sistemi, üstelik herhangi bir kişisel bilgiler sunulmadığından dolayı eve hiçbir şekilde ekstre de gelmemektedir. Kısaca kısacası bu sanal kart paykasa sistemi ile beraber 16 haneli pin kodu web üstünden değişik sitelerden alışveriş için kullanılmakta ve bu alışverişi kimin yapmış olduğu herhangi bir halde anlaşılmamaktadır.

 

Düşük Miktarlarda Paykasa Satın Alma Fırsatı

 

Tamamen güvenilir bir halde ve bayilik hizmeti altında destek sunan kaliteli site bünyesinde paykasa satın al fırsatı ile bir tek kart ödemesi yaparak oldukça düşük fiyatlar altında güvenli alışverişin tadını çıkarma şansı elde edebilmektedir. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan ise site bünyesinde canlı destek hattına bağlanarak, bankalar hakkında bilgiler alınmak suretiyle buradan yapılacak olan ödemelerin peşinden tekrardan canlı destek hattı üstünden, ödemenin yapıldığına dair bilginin sunulmasıdır.

 

Bunun peşinden sınırsız limit dahilinde yükleme yapılabilmesi fırsatı ile beraber tüm değişik sitelerden keyifli bir alışveriş yapma şansı kullanılabilir. Kazançlı bir sistem olan bu sanal kart günümüzde Türkiye’de de oldukça geniş kesime ulaşmış durumdadır.

 

Ucuz Güvenli Paykasa yazısı en önce Paykasa – Süratli Paykasa , Paykasa Satın Al üstünde ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Mobil Ödeme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa