Ucuz Paykasa Alımı

Ucuz Paykasa Alımı

Paykasa adında olan sanal para ile ödeme yöntemi giderek yaygınlaşmaktadır. Bu yöntemin tercih edilmesinde en büyük niçin güvenliktir. Sanal paralar paykasa kart adında olan kartta depolanabilir. Bu kartın en büyük özelliği ise tek kullanımlık olmasıdır.

Yalnız kart sahibine gönderilen hususi bir gizyazı ile etken edilebilir. Satın almak için ise ne olursa olsun güvenilir olan internet sayfalarına başvurmak gerekir. Paykasa Euro üstünden alınıp kullanılmaktadır. Bu açıdan da satın alacağınız siteyi seçmek önemlidir. Kur değerinin güncel olduğu sitelerde ucuz paykasa kart bulunur.

 

Paykasa Satın Almak

En ucuz paykasa için web sitelerinin yapmış olduğu kampanyaları da takip edebilirsiniz. Bonus ve hediyeler ile birleştirilen kartlar sizin için avantajlı olabilir. Paykasa kartınızı satın almadan ilkin ne olursa olsun sitedeki alan kişi yetkilisi ile görüşme sağlamalısınız.

Genel anlamda 7 gün 24 saat hizmet veren destek hatlarında tüm sorulara yanıt almanız mümkündür. Yararlanabileceğiniz en ucuz paykasa kartlar ve kampanyalar size yetkili tarafınca aktarılmaktadır. Alırken şu an için kullanılan yöntem banka havalesidir.

Herhangi bir bankada bulunan döviz ya da TL hesabından siteye para aktarımı yapabilirsiniz. Para aktardığınız hesap Türk Lirası hesabı ise sitede belirtilen kurdan paranızın çevrimi yapılır. İstediğiniz meblağ paykasa kartınıza aktarılarak güvenli alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Kart Bozdurma

Paykasa kartların belirli bir son kullanım zamanı bulunmaktadır. Bu tarihten ilkin kart bir sitede harcanmalı ve bakiye bitirilmelidir. Kartlar son kullanım tarihinden ilkin kullanılmazsa iptal olur. Fazla kart alınması durumunda elinizde kalan bakiyeler ise sitelerden bozdurulabilir. Satın aldığınız site üstünden paraya dönüştürmeniz mümkündür. Bu dönüşümde de gene site tarafınca o güne ilişik güncel kur dikkate alınır.

Kullanım Alanları

Paykasa günümüzde nakit, havale ya da kredi kartı benzer biçimde sık kullanılan bir ödeme yöntemidir. Birçok markette ve benzin istasyonunda kullanılır. İnternet ortamında ise neredeyse alışveriş meydana getirilen her sitede kullanımı mümkündür.

Para yatırılan oyun sitelerinde güvenli bir yöntem olduğundan tercih edilir. Ucuz paykasa al seçeneği ile ucuza aldığınız kartlarınızı hemen sonra kullanarak kar da elde edebilirsiniz. Kartlarınızı kullanırken cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen pin kodunu bilmeniz kafi olacaktır.

Kartınız ile ilgili her türlü bilgiyi satın aldığınız sitenin alan kişi temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Ucuz paykasa satın alma işlemleri ile ilgili yönergeler de sitelerde detaylı şekilde bulunmaktadır.

The post Ucuz Paykasa Alımı appeared first on Paykasasi.

Bir önceki yazımız olan Paykasa Bonus ve Kampanya Avantajarını Kaçırma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa