Ucuz

Ucuz ; Çağımızın eğer olmazsa olmazı akıllı telefonlar. Fakat her geçen gün artan fiyatlara karşın bütçe zorlayıp, borca girip telefon almanın da bir alemi yok. Eğer bu tip durumlarda akıllı olan telefon, akılsız olan da insan olabiliyor. Doğal olarak bu akılsızlaşmadan doğan fazladan bir akıllı telefon gereksinimi de meydana çıkabilir, insan ile telefon arasındaki dengeler oldukca hassass, asla belli olmaz. Her neyse, sonrasında bu mevzuyu uzun uzun tartışırız, gelelim 1000 tl civarında gezen akıllı telefonlar listemize. Civarında diyoruz bundan dolayı devamlı değişen telefon tutarları yüzünden sizleri yanıltmak istemeyiz…

Ucuz Nedir

Listeyi ucuzdan pahalıya doğru sıralamak daha oldukca tutum etmeye yönelik olduğundan bu yolu seçtik. Özellikler bakımından bir sıralama yapmamız gerekirse, listeyi en sondan başa doğru okumanızda yarar var. Zira, telefon pazarının alt segment ürünlerinde fiyatlar ve özellikler içinde %100 doğru orantı mevcut. Fiyat arttıkça, telefonun haiz olduğu özellikler de artıyor.

Samsung’un yeni modelleri Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus bildiğiniz benzer biçimde kısa bir süre ilkin piyasaya çıktı. A serisi, yurtiçi akıllı telefon pazarının en oldukca tercih edilen modellerinden bir tanesi. Amiral gemilerine bakılırsa nispeten daha ucuz ve verimlilik açısından neredeyse onlara yakın olan serinin son oyuncusu A6 fiyat olarak yerini koruyor. Bakalım performans olarak da kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Yeni model telefonun özelliklerini sıralamaya işletim sisteminden başlamış olalım. Galaxy A6 plus modelinde kullanılan işlemci, daima olduğu benzer biçimde gene Qualcomm firmasına emanet edilmiş. Bu kere  1.8 GHz hızıyla çalışan ve 8 tane Cortex-A53 çekirdeğinden oluşan işletim sisteminde, Qualcomm’un Snapdragon 450 işlemci modeli kullanılıyor. Yeni telefonun Grafik işlemcisi ise Adreno 506 olarak belirlenmiş. Gelelim depolama kapasitesi ve işletim sistemi hızına, 4 GB RAM ile piyasaya çıkan modelin dahili hafızası da 64 GB. Önceki modellerinde de olduğu benzer biçimde, dahili bellek kapasitesi, MicroSD kart desteği yardımıyla 256 GB kadar arttırılabiliyor.

The post Ucuz appeared first on Paykasa Al | Güvenli Ucuz Paykasa Kart Satın al | Paykasa Trend.

Bir önceki yazımız olan Ucuz Paykasa Alma Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

admin

paykasa